Lisie Pole

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
315 000 PLN
Cena za m2
13,58 PLN
Powierzchnia działki
23 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
105460

Opis nieruchomości

Atrakcyjna i urokliwa działka rolna, położona w miejscowości Lisie Pole, gmina Chojna, powiat gryfiński. Działka zlokalizowana na wzgórzu z pięknym widokiem na okolicę, nachylona na południową stronę w kierunku drogi. Graniczy z młodym, państwowym lasem, za którym jest Krajnik Dolny oraz Schwedt. Z obu stron przylega do drogi. Dojazd do działki drogą asfaltową, uzbrojenie w drodze. Nieruchomość sąsiaduje z zabudowaniami, nowe domy mieszkalne. Polecam ze względu na położenie i niezwykle korzystną cenę.

Kontakt

ROYAL HOME

Telefon:
797770447 , 914649930,
E-mail:
malgorzata@royal-home.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ROYAL HOME dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ROYAL HOME z siedzibą przy Bohaterów Warszawy 40, Lok. 2.M.5, Nowy Turzyn, 1. piętro, 70-342 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres malgorzata@royal-home.pl… czytaj więcej