Nowogard

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
525 000 PLN
Cena za m2
5 771,77 PLN
Powierzchnia
90,96 m2
Liczba pokoi
6
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Typ kuchni
Otwarta
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2023
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Dostępne od
2023-11-20
Numer oferty
ROY03156

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe nowe mieszkania o powierzchni użytkowej 91m2. Do każdego mieszania przynależy ogrodzony ogródek oraz miejsca parkingowe.

Mieszkania są bezczynszowe.

Kameralne osiedle Zielony Zakątek to jedenaście budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, przemyślane w każdym szczególe, przyjazne i nowoczesne. Zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Nowogardu w sąsiedztwie jeziora Nowogardzkiego i plaży miejskiej, w pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, szpital ale jednocześnie z dala od głośnych ulic i miejskiego zgiełku. Wokół nie brakuje terenów rekreacyjnych i spacerowych.

Klimat osiedla podkreśla przyjazna architektura, która harmonijnie współgra z otoczeniem – proste zwarte bryły, elewacja jasna z elementami drewnopodobnymi dla poszczególnych budynków.

Osiedle wykonane w technologii tradycyjnej, ogrzewanie itp. W budowie realizowane są najnowsze technologie oraz materiały budowlane, budynki spełniać będą najwyższe normy obowiązujące dla budownictwa mieszkaniowego.

PARAMETRY TECHNICZNE

Powierzchnia zabudowy — 692,50 m2
Kubatura — 4472 m3
Powierzchnia użytkowa mieszkań — 90,96 m2
Szerokość elewacji frontowej 1 budynku — 5,70 m < 12,00 m
Wysokość budynku: 2 kondygnacje — 8,40 m < 9,00 m
Geometria dachu: dwuspadowy kąt nachylenia połaci — 35°
Powierzchnia działki — 148,22 m2
Ogrzewanie -- Nowoczesny piec gazowy, ogrzewanie podłogowe

Na sprzedaż pozostało jedynie 7 ostatnich mieszkań!

Zapraszam na prezentacje

Parametry dodatkowe

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Gimnazjum, Las, Komenda policji, Restauracja, Hala sportowa, Bank, Bar, Apteka, Przedszkole, Sklep, Zabudowa niska, Fitness, Plac zabaw, Szkoła, Żłobek, Kościół, Szpital, Jezioro
  • Komunikacja: Autobus, PKS

Mapa

Kontakt

Adam Kłopotowski

Adam Kłopotowski

Telefon:
690192132
Telefon:
797770447
E-mail:
adam@royal-home.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ROYAL HOME dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ROYAL HOME z siedzibą przy Bohaterów Warszawy 40, Lok. 2.M.5, Nowy Turzyn, 1. piętro, 70-342 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@royal-home.pl… czytaj więcej