Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
350 000 PLN
Cena za m2
2 536,23 PLN
Powierzchnia
138 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
5
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Rok budowy
1994
Dostępne od
2021-09-01
Numer oferty
229479

Opis nieruchomości

CENTRUM MIASTA - LOKAL UŻYTKOWY o powierzchni 138 m 2 znajdujący się w centrum miasta. Lokal znajduje się w części przyziemnej, do której schodzi się z poziomu O po szerokich, wygodnych schodach. Do lokalu przynależy dodatkowo 120 m 2 jako udział w częściach wspólnych / ho ll na parterze i schody /. Doskonale nadaje się na BIURA, KANCELARIE, SALON FRYZJERSKI, GABINETY KOSMETYCZNE, SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ , GABINETY FIZYKOTERAPII, GABINETY LEKARSKIE , /wysokość pomieszczeń to 2,8 do 3,5 m/..Na powierzchni 138 m 2 znajdują się 2 duże sale , barek, biuro, pomieszczenia socjalne, gospodarcze, magazynek .
Do lokalu są dwa wejścia: jedno z ulicy przez hol l / gdzie są również inne lokale/ oraz drugie wejście od podwórka tylko dla tego lokalu.
W lokalu są wszystkie niezbędne instalacje: oświetleniowa i siłowa, wodociągowa i kanalizacyjna, wentylacja mechaniczna, centralne ogrzewanie, telefoniczna i alarmowa. Miejsca postojowe dla właścicieli znajdują się na podwórku / wjazd przez bramę od ulicy /, a przed lokalem na ulicy znajduje się duży parking. Reklama może być umieszczona na budynku / jest miejsce / lub w witrynach pasażu.
Czynsz za lokal płacony do spółdzielni wynosi ok. 2000,- / miesiąc brutto, wraz z ogrzewaniem, sprzątaniem itd....

Szukamy inwestora z pomysłem na działalność.
B A R D Z O A T R A K C Y J N A C E N A !!!!

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

ROYAL HOME

Telefon:
797770447 , 914649930,
E-mail:
malgorzata@royal-home.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ROYAL HOME dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ROYAL HOME z siedzibą przy Bohaterów Warszawy 40, Lok. 2.M.5, Nowy Turzyn, 1. piętro, 70-342 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres malgorzata@royal-home.pl… czytaj więcej