Stepień

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 191 500 PLN
Cena za m2
60 PLN
Powierzchnia działki
36 525 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
110611

Opis nieruchomości

Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu miejscowości Stępień w województwie zachodniopomorskim, w powiecie szczecineckim, w gminie Biały Bór.
Działka zlokalizowana w pięknym, malowniczym miejscu. Tereny idealnie nadają się na turystykę, rekreację, możliwość stworzenia gospodarstwa agroturystycznego. Działka z linią brzegową jeziora Stępieńskiego. W okolicach lasy i jeziora. Działka w całości ogrodzona, wzdłuż ogrodzenia biegnie linia prądu. Dojazd do działki drogą utwardzoną.
Obecnie Gmina Biały Bór nie posiada aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego dla obrębu Stepień. Nowy właściciel chcąc zabudować przedmiotową nieruchomość powinien wystapić o Warunki Zabudowy. Sąsiadująca działka zabudowana.

Kontakt

ROYAL HOME

Telefon:
797770447 , 914649930,
E-mail:
malgorzata@royal-home.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ROYAL HOME dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ROYAL HOME z siedzibą przy Bohaterów Warszawy 40, Lok. 2.M.5, Nowy Turzyn, 1. piętro, 70-342 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres malgorzata@royal-home.pl… czytaj więcej