Szczecin

Klucz, Rymarska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
60 000 PLN
Cena za m2
5,86 PLN
Powierzchnia działki
10 247 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Leśna
Prąd
Nie
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2022-11-15
Numer oferty
ROY02697

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o pow. 10 247 m2 ( 1ha) z przeznaczeniem na inwestycję, albo stanicę wodną, w drugiej linii brzegowej położona w Kluczu, na sprzedaż od zaraz.
Teren działki znajduje się nad rozlewiskiem rzeki Odry. Dostęp do działki znajduje się po zjeździe od głównej drogi A6 przez tory na teren łąk.
Na terenie działki nie ma kanalizacji, wody, prądu i gazu, niedaleko jest trafostacja, i możliwość przesyłu prądu, w przypadku wykorzystania działki jako miejsca pod panele fotowoltaiczne (w takim przypadku działka może być inwestycją )
Jeśli zamierzasz miło spędzać czas wędkując nad rzeką i starasz się o znalezienie wygodnego miejsca na stanicę wodną, to ta oferta skierowana jest na pewno dla ciebie. Nie zwlekaj zadzwoń i umów się już dzisiaj na oglądanie.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zieleni
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Jarosław Degórski

Jarosław Degórski

Telefon:
505316555
Telefon:
797770447
E-mail:
jaroslaw@royal-home.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ROYAL HOME dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ROYAL HOME z siedzibą przy Bohaterów Warszawy 40, Lok. 2.M.5, Nowy Turzyn, 1. piętro, 70-342 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres malgorzata@royal-home.pl… czytaj więcej